W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie przedmiotowym z historii oraz w konkursie "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Do etapu rejonowego z "Losów żołnierza" ,po eliminacjach szkolnych, awansowali: Małgorzata Skóra, Wiktoria Milewska, Mikołaj Apelski i Adrian Nożykowski.
Do etapu wojewódzkiego z rejonu Ciechanów awansowało 6 uczniów, w tym 3 z naszej szkoły: Gosia, Adrian i Mikołaj.

Na etapie wojewódzkim w Warszawie Adrian wywalczył tytuł laureata, a Gosia  i Mikołaj tytuły finalistów. Wynik Adriana był tak wysoki, że w dniach 12-14 czerwca będzie On reprezentował jako jeden z 4 uczniów z województwa mazowieckiego nasze województwo na rozgrywkach centralnych!
Adrian awansował także w konkursie przedmiotowym do etapu rejonowego, a następnie jako jeden z dwóch uczniów, wojewódzkiego. W Warszawie wywalczył tytuł laureata. Jest to pierwszy przypadek w naszej szkole, że uczeń zdobył na etapie wojewódzkim 3 tytuły laureata i 1 finalisty! 
Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!